naif
Tipy + Rady

NOVINKA!

NAIF – přírodní kosmetika pro miminka, děti i maminky a tatínky. 99% přírodních ingrediencí, 100% vegan, žádné parabeny a minerální oleje. A ta vůně! Kdo ji nezkusí, neuvěří. Tak jako jsem nevěřila já! 

Když mě oslovili distributoři dětské kosmetiky NAIF s tím, že pro letošní rok startují vzdělávací program pro maminky a tatínky zaměřený na dětskou pokožku a mají zájem, abych se toho ujala já, byla jsem neskutečně překvapená. A samozřejmě velmi šťastná a plna očekávání, co se za tím skrývá:)  

Váhala jsem, neboť bych nerada byla jen v roli toho, kdo bude propagovat nějaký produkt. Ale pozdější podrobnější rozklad obsahu naší spolupráce ukázal, že moje role bude skutečně zcela jiná. 

Co vás tedy čeká? Na mém webu www.lecimdeti.cz, také na FB i Instagramu @lecimdeti, a na @naifcz najdete každý měsíc článek s tématem, týkajícím se dětské pokožky, péči o ní, péči o problematickou a nemocnou kůži, péči o kůži v létě, složení krémů a kosmetiky pro děti, proč je tak důležité?…Také vás neminou chaty, kde budu odpovídat na vaše dotazy, možná bude i nějaký ten live-chat:) A na červen plánujeme také přednášku zaměřenou na péči o pokožku v létě, jaké opalovací krémy jsou nejlepší?

Já osobně jsem o psaní o kůži dlouho přemýšlela, protože toto téma je v péči o dítě velmi důležité a rodiče se na lékaře často obracejí s dotazy, co je nejlepší k péči o děťátko používat. 

Kůže je největším orgánem lidského těla a projevuje se na ní většina chronických onemocnění. je jakýmsi zrcadlem “formy” našeho organismu. Problémy s kůží umí pěkně potrápit. A to jak děti, tak nás dospělé. Všichni to známe, jak nás dokáže “rozhodit” každý malý pupínek na tváři. Natož úporný atopický ekzém u dítěte, kdy jsou rodiče zcela bezradní, co s ním. 

Pokožka kojenců a dětí má své specifické vlastnosti, které mohou za její větší jemnost a citlivost. Vyžaduje si tedy opatrnost a speciální péči, aby zůstala zdravá a přizpůsobila se prostředí. Proto je nutné používat vhodnou kosmetiku. A dodržovat několik režimových opatření. Proč je tomu tak, to si povíme v některém z chystaných článků:) Nezapomínejte proto sledovat blog!:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *