Od porodu po kočárek

E-mailový seriál ZDARMA pro nové mamínky

Jste budoucí nebo čerstvou maminkou a cítíte se přeplněná informacemi, novými zkušenostmi, radostmi a výzvami mateřství?

Tak přesně pro Vás jsem připravila e-mailový seriál zdarma, ke kterému se můžete níže přihlásit.

A kdo jsem?

Jmenuje se Tereza Sochorcová a jsem dětskou lékařkou, autorkou blogu lecimdeti.cz a zároveň maminkou dvou chlapečků Alberta a Matyáše.

Tento e-mailový seriál jsem pak zkoncipovala přesně podle toho, co bych chtěl číst a vědět já, když se mi nedávno kluci narodili.

Mimo jiné se v něm tedy dozvíte:

  • Praktické rady a tipy: Abyste věděla, jak se starat o Vaše malé miminko a činnosti jako uspávání nebo koupání pro vás byly trochu méně vyčerpávající. 
  • Odborný vhled: Z pozice pediatra Vám shrnu všechny důležité události, které byste neměly s Vašim novorozencem propásnout: od nalezení pediatra po seznam očkování, které miminko čekají.
  • Příběhy a osobní zkušenosti: V seriálu také zmíním řadu neoptimálních rozhodnutí, která jsem udělala, tak abyste je Vy už dělat nemusela. Navíc mi chodí spoustu skvělých zkušeností od dalších maminek, takže postupně seriál obohatím i o ně!
  • Podpora a povzbuzení: V prvních měsících s Vaším dítětem nejste samy. I když Vám to tak bude často přeadat. Na mateřské dovolené jsme často paradoxně hodně osamělé. I já tyto pocity často mám. A přijdu si jako nejneschopnější máma na světě. Udělám maximum pro to, abyste věděla, že řadu pochyb a nepříjemných pocitů, které zažíváte zažívají i ostatní a společně to zvládneme! 

Přihlaste se nyní a začněte svou cestu s děťátkem s důvěrou a klidem!

Seriál pro nové maminky

Vaše dobrodružství jako nové maminky je teprve na začátku, a mě bude velkou ctí, pokud vás na ni budu moct provést! 

Srdečně Vás zvu i do své komunity na sociálních sítích, kde je spousta skvělých žen.